Akcija prikupljanja hrane u čast mačka Pere!

Objavljujemo ovaj post sa zakašnjenjem, naime imali smo nekih poteškoća.

Od srca se zahvaljujemo dobrim ljudima kluba Beertija koji su organizirali akciju prikupljanja hrane za mace pod skrbi udruge “Mijau” kao i svima koji su se u tako velikom broju odazvali ovoj akciji.
Akcija je organizirana u čast mačka Pere koji je svoj dom pronašao kod dobrih ljudi u klubu Beertija gdje je bio mažen, pažen i voljen.
Pero je bio predivan, umiljat mačak. Nažalost izgubio je život, ispred svog doma, u naletu automobila.
Akciji se odazvao velik broj predivnih ljudi i sakupljeno je stvarno puno hrane.
Od srca se zahvaljujemo organizatorima ove akcije kao i svima koji su se odazvali. Odaziv je zaista bio velik.
Hvala Vam ljudi!!

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>