Apel za pomoć macama u 3.Maju!

Volonteri udruge “Mijau” sterilizirali u na tri staništa u brodogradilištu 3. Maj, 80 maca, zbrinuli 15 bolesnih mačića, od kojih je sedam nažalost uginulo, a ostali se udomljavaju. Sterilizirane mace su očišćene od vanjskih i unutarnjih nametnika te vraćene na stanište.

Kako bismo pomogli macama pokrećemo akciju sakupljanja mačje hrane i sredstava protiv nametnika, te drugih potrepština koje macama mogu koristiti.
Ukoliko nam možete donirati hranu ili bilo što drugo potrebno macama možete nazvati na broj telefona: 091/5435819 ili 099/4136806 kako bismo se dogovorili oko preuzimanja hrane.

Ukoliko netko želi uplatiti novčana sredstva za pomoć macama, to može učini na broj računa:
Račun br: HR4724020061100414906
SWIFT:    ESBCHR22