UBIJANJE SLOBODNOŽIVUĆIH MAČAKA U KOSTRENI

U općini Kostrena u tijeku je postupak uklanjanja mačaka. Ne provodi se nikakva akcija kako je navedeno u novinana, već uklanjanje ili ubijanje istih kako bi se maknule sa ulica.
Ovim postupkom krsi se Zakon o Zastiti Životinja, te se vrsi mobing nad osobama koje se brinu za mačke.
Općina Kostrena subfinancira sterlizaciju privatnih mačaka, dok slobodno živuće uklanja sa ulica ubijanjem ili u manjem broju slučajeva raseljavanjem po šumama i neadekvatnim mjestima gdje se mačke ne mogu snaći kako bi se prehranile.
Molimo sve prijatelje i ljubitelje životinja da odu u Šoićku ulicu i bojkotiraju hvatanje slobodnoživućih mačaka od kojih je većina sterilizirana, kao i njihovo ubijanje.

Molimo sve ljubitelje da nanazovu načelnicu na broj telefona: 051/209000 te tim putem upute prosvijednu notu kako bi se zaustavilo ubijanje mačaka.

2 odgovora na UBIJANJE SLOBODNOŽIVUĆIH MAČAKA U KOSTRENI

• Stop ubijanja

• STOP UBIJANJU MAČAKA

Lud sam od trovača mačaka i kako im stati na kraj trebam pomoć,ja sam sa grobnika u dvije godine otrovali su mi dva mačka i znam tko je ali nemam velikih materijalnih dokaza.