Donirajte

Projekt sterilizacije slobodnoživućih mačaka “Uhvati, steriliziraj, vrati” provodi se u cijelom svijetu i pokazao se najjeftinijim, najhumanijim i najučinkovitijim riješenjem za kontroliranje razmnožavanja slobodnoživućih mačaka.
(TNR- engl. Trap-neuter-release).

Po projektu “Uhvati, steriliziraj, vrati” mačke se hvataju pomoću lovki, steriliziraju/kastriraju i nakon oporavka vraćaju se na stanište gdje su pronađene.

Mačke se zadržavaju samo IZNIMNO i to u slučaju kada je mačku potrebno liječiti te ako je mačka iznimno pitoma da se može udomiti, a u privremenom smještaju za nju ima mjesta.

Ukoliko i VI želite pomoći sterilizaciju slobodnoživućih mačaka donacije možete uplatiti na:

Ersta Banka
Jadranski Trg 3A
51000 Rijeka
Croatia

Račun br: HR4724020061100414906
SWIFT: ESBCHR22
S naznakom: Udruga Mijau- sterilizacija slobodnoživućih mačaka

Od srca Vam se zahvaljujemo na svakoj uplaćenoj donaciji za sterilizaciju slobodnoživućih maca!

Udruga Mijau