Izvještaj o akciji sterilizacije mačaka organiziranoj u veljači 2011.

Udruga Mijau je u Veljači 2011. godine organizirala akciju sterilizacija mačaka za Građane Rijeke Okolice i PGŽ-e po 50% nižim cijenama nego inače.

U akciji je sterilizirano / kastrirano 317 mačaka.

Tri veterinarske ambulante u Rijeci na zamolbu naše udruge odradile su veliki posao i omogućili sterilizacije mačaka po 50 % nižim cijenama svim građanima i onima koji su imali samo jednu mačku, bez obzira na spol, što do sada nije bilo moguće.

Ambulante koje su pomogle našim sugrađanima u doba krize kada su mnogi ostali bez posla su:

• Veterinarska Ambulanta“Kućni ljubimci“ Kozala
  • Veterinarska Ambulanta „Trsat“
  • Veterinarska Ambulanta „Vau-Vau“ Opatija

Akcija sterilizacije mačaka i dalje traje, ali samo za građane koji imaju više mačka. Tako članstvom od 50 kn godišnje tokom cijele godine mogu sterilizirati mačke po 50 % nižoj cijeni. Povoljno za građane koji imaju više mačaka.

Rezultate akcije  sterilizacije mačaka koju je udruga Mijau u Ožujku organizirala  u Istri u 7 gradova očekujemo uskoro.