Letci

• jpg "Rana sterilizacija" letak
    Istraživanja su pokazala da kod rane sterilizacije i kastracije mačaka nema negativnih tjelesnih nuspojava niti negativnih nuspojava u ponašanju mačaka. Nešto o tome pogledajte na naša dva nova letka.
    Date added: 21/02/2014 01:51 File size: Downloads: 861
  • jpg "Rana sterilizacija 2. dio" letak
    Date added: 21/02/2014 01:54 File size: Downloads: 713
  • doc "Sterilizacija - kastracija" letak
    Što je sterilizacija, odnosno kastracija? Zašto je važno sterilizirati-kastrirati mačku? Kada je najbolje to učiniti? Odgovore i objašnjenja možete potražiti u ovom letku.
    Date added: 21/02/2014 01:52 File size: Downloads: 725
  • doc "Svim takozvanim ljubiteljima mačaka" letak
    Zašto "takozvanim"? Ljudi misle da su time što su nahranili mačku lutalicu napravili dobro djelo i da više ništa nije njihova briga. Daljnje razmnožavanje i briga o potomstvu te mace su odgovornost upravo te osobe. Pročitajte više u letku.
    Date added: 21/02/2014 01:54 File size: Downloads: 1179