Pomoć za Bracu!

Braco MOLI pomoć u plaćanju troškova liječenja!

Braco je uhvaćen po pozivu gospođe koja nije okrenula glavu već je pozvala volontere kako bi se macku čim prije pomoglo.
Mačak je osim prijeloma imao i nekoliko metaka zračne puške u sebi.
Nakon pregleda u RiVetu preporučena je operacija u Zg kod Dr, Kreszingera. Mačak je operiran i dobro se oporavlja. Troškovi pregleda u Zg i operacije u Rijeci došli su 2400,00 kn.
Braco je na postoperativnoj njezi kod volonterke. Ukoliko imate bilo kakvih upita za njega možete nazvati na broj:091/5435819.

Ukoliko nam želite pomoći u podmirivanju troškova za Bracu, svoje donacije možete uplatiti na račun br:
Primatelj: Udruga Mijau Rijeka,
Poziv na broj-datum uplate