Barry

Zbog nemogućnosti držanja poklanja se predivan mačak Barry.

Nađen je u dobi od 4 mjeseca sa bronhitisom, izliječen i sada je zdrav. Mačak je steriliziran, jako umiljat i traži pažnju. Jako se voli igrati, igra se sa svim sto mu dodje pod šape.
Udomljuje se u stan bez izlazaka van ili u kuću sa okućnicom van prometnog mjesta sa kontroliranim izlascima.
Ukoliko se udomi u kuću sa kontroliranim izlascima, obvazno je mjesec dana drzati ga u kući bez puštanja van kako se ne bi izgubio. naime, mace su sklone ukoliko ih se odmah pusti otići u potragu za svojim bivšim domom.

Novi udomitelj će dobiti i sve njegove stvari; grebalica,posuda za hranu, igračke, penjalica, wc sa lopaticom kao i transporter.
Udomljuje se isključivo ljubiteljima životinja koji su spremni preuzeti brigu za njega sljedećih 20 godina, uz provjeru uvijeta i potpisivanje izjave o udomljenju.

Kontakt:097/7828896

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dob1 godina