Lucky

Lucky je mače koje je netko bacio u kontejner za smeće. Još joj je visila pupkovina koja je sljedeći dan otpala. Pod hitno tražimo zamjensku mamu (macu sa mačićima) koja bi je odhranila i udomila.
Mače je ženkica, stara oko 7 dana. Još nije ni progledala, a život joj je priredio horor. Veterinar kaže da ima šanse da ostane živa ali, na žalost, ne dobiva na težini koliko bi trebala.

Mače se nalazi u Zagrebu. Molimo nekoga tko ima mačku s leglom da proba pomoći ovoj ljepotici koja čeka poziv na broj telefona: 091/733 75 67.

Nažalost mala Lucky nije uspjela preživjeti. Razboljela se i jako slabo jela zadnjih par dana. Naglo je gubila na težini i nismo je uspjeli spasiti.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dob7 dana

SpolŽenski