Lucky

Lucky je mače koje je netko bacio u kontejner za smeće. Još joj je visila pupkovina koja je sljedeći dan otpala. Pod hitno tražimo zamjensku mamu (macu sa mačićima) koja bi je odhranila i udomila.
Mače je ženkica, stara oko 7 dana. Još nije ni progledala, a život joj je priredio horor. Veterinar kaže da ima šanse da ostane živa ali, na žalost, ne dobiva na težini koliko bi trebala.

Mače se nalazi u Zagrebu. Molimo nekoga tko ima mačku s leglom da proba pomoći ovoj ljepotici koja čeka poziv na broj telefona: 091/733 75 67.

Nažalost mala Lucky nije uspjela preživjeti. Razboljela se i jako slabo jela zadnjih par dana. Naglo je gubila na težini i nismo je uspjeli spasiti.

Dob7 dana

SpolŽenski