Mace Koje Su Htjeli Likvidirati

Mace mirno žive u svom stanitaništu. Ukupno ih ima 20 – ak, od kojih je bar 10 malih mačića. Neki su se posakrivali tako da ih nismo uspjeli fotografirati. Ima žutih, žuto bijelih malo čupavih, trobojnih, do kornjačevina. Tri mame su već sterilizirane. Osobe koje su hranile mace morale su to prestati.

Stižu zima, kiša i bura. Maleni će se smrznuti. Neki već počinju poboljevati. Molimo Vas da ih spasite!

Nemojte ostavljati poruke već nas nazovite na navedeni broj telefona!.

Mačiće donosimo na kućni prag i provjeravamo udomitelje. Želimo im zaista naći sretan dom.

Molimo sve one koji nemaju dobre namjere i koji su neodgovorni da se ne javljaju.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

DobRazna dob

ZahvatiKastriran(a)