Sijamska Mačka Traži Novi Dom

Maca sa genima sijamske mačke,  ne starija od 2 godine, izbačena je iz svog doma u naselju Škurinje u Rijeci. Pitoma je i mazna. Voli se češkati i presti. Izuzetno je dobre naravi. Naučrna je na mačje keksiće koje jede s veseljem.

Udruga ju je sterilizirala. Trenutno je na oporavku. Prije no što je vratimo u stanište gdje jedva preživljava, željeli smo je oglasiti kako bi joj našli novi dom.

Molimo sve koji žele sijamsku macu koja nije orginal da nam se jave na broj 091/5435819.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ZahvatiKastriran(a)