SOKOL HITNO TREBA DOMA!!!

Sijećate se ozlijeđenig mačka sa Gornje Vežice za kojeg smo tražili pomoć u plaćanju Rtg i veterinarskih troškova?

Sada se zove Sokol i na privremenom je smještaju. Nažalost ostao je slijep, ali nama i svima vama koji volite mace to ne znači ništa, mi gledamo srcem i Sokol nam je i dalje važan, vrijedan i prelijep kao i svaka druga maca.

Ali sada smo tu jer opet trebamo vašu pomoć. Ovaj put vas molimo da nam pomognete pronaći dom za Sokola. Nakon svega što je prošao, zaslužuje topao dom i svog zauvijek čovjeka!
Sokol je sada posve zdrav mačak, kastriran je, naučen na posudu sa pijeskom, očišćen od vanjskih i unutarnjih parazita.

Udomljuje se isključivo u stan bez mogućnosti izlazaka van. Slijepe mace su jako zahvalne mace, ne pentraju se po namještaju, a već nakon par dana u novom stanu snalaze se bez problema.

Sve informacije o Sokolu možete dobiti na broj telefona; 095/2585250

Ovom prilikom zahvaljujemo se svima koji su nam pomogli podmiriti troškove za Sokola, a posebno gospodinu velikog srca koji je uz Sokola pomogao i spasio mnoge naše druge mace.
Veliko hvala!!!

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dob1,5-2 GODINE