Putrić i Seka

Putrić (crni mužjak) star cca 9 mjeseci i njegova seka (smeđa tigrica), živjeli su u kanalizacijskim otvorima u centru Rijeke. Prije dva i pol mjeseca smo ih spasili i izvukli po najvećoj zimi. Doslovice su se smrzavali.
Sada se nalaze kod privremenog skrbnika u jednoj garaži i hitno im tražimo udomitelja, s kućom i okućnicom.
Putrić je vrlo mazan, dok je seka još malo nepovjerljiva. Zajedničkim udomljenjem, sa bratom seka će se prilagoditi. Zato molimo sve koji imaju ljetnu kuhinjicu i možda malo vrta u dvorištu da nam se jave i pruže dom braci i seki da prožive ostatak života sretno.
Kontakt tel. je 091/5435819.