Hope

PONOVO TREBAMO VAŠU POMOĆ  🙁

Sigurno se svi sjećate mame Hope koja nam je za Uskrs došla u sepsi sa malim mačićima. Jedva smo je izvukli, ali ostala je živa.

Poslije toga su se redali problemi sa mikrosporozom, upalom crijeva, ali sve smo uspješno riješili.

Međutim, maca Hope ima velikih problema sa očima i to smo sada kada se konačno fizički oporavila od svega krenuli riješavati, ali opet smo zapeli sa financijama i zato vas molimo za pomoć jer bez vas teško da ćemi uspjeti.

Odveli smo Hope na pregled oftalmologu i ustanovljeno je da je potrebna operacija oba oka.

Problem je u tome što je rub gornjeg kapka na kojem se nalaze trepavice kod nje iz nekog rezloga nestao. Zbog toga trepavice konstatno stružu po oku što stvara infekciju. Kako bi se to spriječilo treba operirati kapke na oba oka.

Jedno oko je oštećeno te su kratkim operativnim zahvatom prevukli treći kapak na njega ( vidi se na slici) kako se nebi dodatno oštetilo dok ne sakupimo sredstva za operaciju.

Problem je u tome što nam je za operaciju potrebno 3700, 00 kn 🙁

Molimo vas da nam svojim donacijama pomognete sakupiti iznos za operaciju kako draga maca Hope, nakon svega što je prošla ne bi ostala bez oka.

Ako želite i naravmo imate mogućnosti pomoći maci Hope, donacije za operaciju okeca mace Hope možete uplatiti na:

Udruga Mijau, Rijeka
HR4724020061100414906
SWIFT: ESBCHR22
SVRHA: MACA HOPE

I najmanja donacija od par kuna,od velike nam je važnosti.

Unaprijed hvala svima na pomoći u sakupljanju stedstava za Hope!