Izidora

Naša predivna maca Izidora spremna je za svoj “zauvjek dom”.

Izidora je maca koja je u svom kratkom mačjem životu proživjela svakakve užasne stvari, ali bez obzira na sve ona još uvijek nije izgubila povjerenje u čovjeka. Naime, Izidora je pronađena na jednom staništu gdje je bila probodena štapom. Hitno je odvedana veterinaru, štap je odstranjen, ozljeda sanirana te je naša Izidora sterilizirana.

Izidora je draga i umiljata maca, stara cca. 6 mjeseci, slaže se sa drugim macama, sterilizirana je, očišćena od buha i parazita, naučena na obavljenje nužde u pijesak. Još joj jedno mora narasti dlakica na mjestu gdje je bila porbodena (obrijana je radi operacije).

Sve u svemu Izidora je prava MALA DAMA!

I sada,nakon što su ozljede sanirane, molimo Vašu pomoć za tu malu mačju damu kako bi što prije pronašla svoj “zauvjek” dom u kojem će biti pažena i mažena, baš onako kako zaslužuje ovako predivna mala damica!

I zato dragi dobri ljudi, Izidora Vas moli ukoliko baš Vi niste u mogućnosti da joj pružite “zauvjek” dom da sherate dalje kako bi što prije pronašla svoju sreću i zauvijek iza sebe ostavila strahote koje su joj se dogodile.

Velika pusa od Izidore 🙂

Sve informacije o Izidori možete dobiti na brojeve telefona:

Dobcca. 6 mjeseci

SpolŽenski