Ljepotica

Stigla nam je još jedna ljepotica sa povrijeđenom nogicom i repićem za amputaciju. Kako je udruga krcata mačaka iz 3. Maja macu je na skrb preuzela udruga Vis Vitalis.
Diana Kukuruzović od srca ti hvala!

Maca je stara cca 5-6 mjeseci jako je umiljata i dobra.
Nožica je sanirana, a repić je amputiran jer nije bilo druge mogućnosti. Maca je sterilizirana.

Troškovi sterilizacije i amputacije repića iznose 500,00 kn. Ukoliko netko želi pomoći u plaćanju troškova za ovu ljepoticu, donacije može uplatii na:

Udruga Mijau Rijeka
HR4724020061100414906
SWIFT: ESBCHR22
Svrha: Maca Ljepotica

S obzirom da je ova ljepotica skroz pitoma i jako dobra, tražimo udomitelja kako je ne bismo morali vratiti natrag na stanište.
Maca se udomljuje u stan bez izlazaka van ili u kuću na manje prometnom mjestu sa kontroliranim izlascima. Udomljuje se isklučivo ljubiteljima životinja koji će se prema njoj odnositi kao prema članu obitelji.
Za novi dom maca Ljepotica bit će sprema nakon oporavka za cca. 15-tak dana.

Ukoliko želite da jako umiljata Ljepotca bude baš vaša mazilica nazovite na broj 097/6363293 ili 099/4136806

Dob5-6 mjeseci

SpolŽenski