MAČIĆI TRAŽE DOM

Poklanjaju se prekrasni mali mačići stari cca.2-3 mjeseca, očišćeni od vanjskih i unutarnjih nametnika, naučeni na pijesak. Mačići se poklanjaju isključivo ljubiteljima, koji će se prema njima odnositi kao prema članovima obitelji,koji ih neće napustiti u slučaju seljenja, financijskih teškoća, rastajanja ili sastajanja, dobivanja djece, unuka… itd.

Znači, udomljuju se ljudima koji su svijesni da mace žive 15-20 god i koji su spremni kroz cijelo to vrijeme voditi brigu o njima(hrana-mačja,bilo je upita da li se mace mogu hraniti kruhom, sterilizacij/kastracija ukoliko već nije sterilizirana/kastrirana, veterinarski troškovi tijekom života… itd.)
Macici se udomljuju uz potpisivanje ugovora o udomljenju i sterilizacija/ kastracija po spolonoj zerlosti je OBVEZNA.

NIKAKO NE DOZVOLJAVAMO OKOTE MACA!

Sterilizaciju/kastraciju osiguravamo udomiteljima po povlaštenoj cijeni (50% popusta).

Mačići koji traže dom:

TIN I TINO-bijeli sa crnim