Mala Čupavica

Poklanja se predivna maca, stara cca. 5-6 mjeseci, sterilizirana, jako umiljata, naučena na pijesak, očišćena od unutarnjih i vanjskih nametnika.

Poklanja se isključivo ljubiteljima koji su premni preuzeti brigu za nju sljedećih 15-20 godina, te su spremni pruziti joj veterinarsku skrb tijekom života ukiliko bude potrebno, ljude koji su spreni voditi je sa sobom ukoliko se budu selili, rastajali se, dobili djecu, druge ljubimce itd….

Sve informacije o ovoj predivnoj čupavici možete dobiti na broj telefona: 091/5435819

Dob5-6 mjeseci

SpolŽenski