Molly

Predivna maca Molly traži topli dom!!

Maca Molly je živjela u 3. Maju. Tu je nažalost nastradala i izgubila jednu nogicu, međutim Molly to ne spriječava u tome da i dalje bude vesela i razigrana maca. Kreće se i ponaša sasvim normalno, poput male crne pantere. Molly je sterilizirana, očišćena od vanjskih i unutarnjih nametnika te naučena na kućni red.
Poklanja se isključivo u stan bez izlazaka van,eventaulno u kuću van prometnog mjesta sa kontroliranim izlascima.
Za nju tražimo savijesnog udomitelja koji zna i svijestan je toga da mace žive dvadesetak godina te je spreman preuzeti brigu za nju kroz cijeli njen život.

Informacije za macu Molly možete dobiti na broj telefona: 091/ 5435819

Dob1 godinu