Pipa

Maca Pipa pokupljena je na cesti negdje oko Novske. Nosila je mrtve mačiće i imala slomljenu šapicu.
Dovedena je u Rijeku, sterilizirana, a zahvaljujući pomoći dobrih ljudi i šapica joj je operirana.

Maca Pipa je iznimno umiljata i mazna maca koja stalno prede.
I sada kada su sve ozljede sanirane Pipa traži svog “zauvijek čovjeka” koji će je maziti i paziti baš kako ona to zaslužuje.

Pipa je sterilizirana, očišćena od parazita. Za nju tražimo kuću sa okućnicom, bez puno prometa. Želimo da Pipa bude u kući, ali da ima mogućnost izlazaka van ukoliko ona to poželi.
Udomitelj je dužan Pipi pružati veterinarsku skrb po potrebi te potpisati ugovor o udomljenju.

Za info o Pipi nazovite na broj: 091/5435819

Dob1 godina