HITNO potreban smještaj za mamu sa mališanima

HITNO!!! HITNO!!! TREBAMO PRIVREMENI SMJEŠTAJ!!!

U ruševini bez krova ostavljena je pitoma mama maca sa zelenom ogrlicom(očito nečija, jako je umiljata) i šest malih mačića. Ostavljena je u kutiji od cipela u ruševini na kiši, kako je lijevalo kao iz kabla kada smo je pronašli kutija je bila natopljena vodom, jedan mačić doslovce utopljen, drugi je taman izdahnuo. Sad su sa njom ostala još četiri mačića.
Kako u svojim domovima imao hrpu mačka i mačića na skrbi(neki volonteri dosežu i broj od 30 mačaka) nismo imali gdje smjestiti mamu macu sa malima. Jedino što smo mogli napraviti je kakav takav zakolon za nju i malene i dati joj hrane.

HITNO tražimo privremeni smještaj za mamu macu i malene kako nebi bili na hladnoći i kiši.
MOLIMO VAS ako itko može preuzeti mačkovce na smještaj, sve troškove pokrivamo mi- HRANA, PIJESAK, ako bude potrebno veterinar, oglašavanje za udomljenje -SVE JE NAŠE.
SAMO NAM TREBA KROV NAD GLAVOM SA MAMU I MALIŠANE.

UKOLITKO NETKO MOŽE I ŽELI POMOĆI molimo da se javi što hitnije telefon.097/6363293 ili 099/4136806.

Mi ćemo odmah otići po njih čim se nađe privremeni smještaj dovesti ih gdje god treba!

2 odgovora na HITNO potreban smještaj za mamu sa mališanima

• Ja tražim mačića za udomiti, dali dolazi u obzir uzeti samo jednog mačića?

• Pozdrav,

Mačići su premali da bi se odvajali od mamae, još nisu progledali. Imamo puno malih mačića na web stranici koji mogu ići na udomljenje pa možete pogledati.

Lp

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dobcc.a 1 god