Speedy

Speedy je predivna ženkica stara 2,5 mjeseca, očišćena od unutarnjih i vanjskih parazita, naučena na stan i kućni red, razigrana i mazna i jako voli presti.

Poklanja se u stan bez izlazaka van ili eventualno u kuću na manje prometnom mjestu sa kontrolirnim izlascima i to isključivo ljubiteljima životinja.
Od udomitelja očekujemo da su svijesni činjenice da mace žive 15-20 godina i da su spremni preuzeti brigu za mače na duge staze, da znaju da maci osim hrane i ljubavi moraju osigurati i veterinarsku skrb ukoliko to bude potrebno.

Znači, predivna Speedy traži isključivo dobre udomitelje velikog srca, koji će se prema njoj odnositi kao premu članu obitelji, voditi je sa sobom ukoliko se sele, neće je napustiti ukoliko se rastaju, dobiju djecu…itd.

Za Speedy je obvezna sterilizacija po spolnoj zrelosti koju ćemo udomiteljima osigurati sa popustom!

Sve informacije za ljepoticu Speedy možete dobiti na broj telefona:099/4136806 ili na e-mail: jaca.051@gmail.com.

Molim da se javljaju isključivo udomitelji koji se spremni preuzeti svu potrebnu skrb za Sally sljedećih 15-20 godina!

Dob2,5 mjeseci

SpolŽenski