Tiger

Tiger je muški Whiskas  mačić star 2,5 mjeseca, očišćen od vanjskih i unutarnjih nametnika, naučen na kućni red, razigran kao i svako mače i jako umiljat.
Poklanja se u stan bez izlazaka van ili eventualno u kuću na manje prometnom mjestu sa kontroliranim izlascima i to isključivo ljubiteljima životinja.
Od udomitelja očekujemo da su svijesni da macu uzimaju na sljedećih 15-20 godina, da su spremni maci osim hrane i ljubavi pruziti veterinarsku skrb, ukoliko bude potrebno.

Znači, Tiger traži isključivo dobre udomitelje, ljude velikog srca koji će se za njega brinuti kao za člana obitelji, voditi ga sa sobom ukoliko se sele,neće ga odbaciti ukoliko se rastaju, dobiju djecu…. itd…

Udomiteljima za Tigera osiguravamo kastraciju sa popustom.

U obzir dolaze isključivo ozbiljni udomitelji i molim da mi se samo takvi i javljaju!

Sve informacije za ovog ljeptana možete dobiti na broj telefona: 099/4136806 ili na e- mail: jaca.051@gmail.com

Dob2,5 mjeseca

SpolMuški