Stopirajte Ubijanje Životinja I Prosvjedujte!

Stopirajte ubijanje životinja i prosvjedujte na ove mailove:

emb_hr@mfa.gov.ua

ukremb@zg.htnet.hr

Molimo vas budimo pristojni i pokažimo da smo ljudi za razliku od njih.
Naša prosvjedna nota je poslana na: Veleposlanstvo Ukrajine u Republici Hrvatskoj.

Poštovani,
Internetom kruže vrlo ružne slike i video spotovi poput ovoga:
Postavljamo Vam pitanje da li ovo može napraviti i jedan normalan i zdrav čovjek? Po svi božjim Zakonima i Zakonima Morala i Etike, NE.
Vašu zemlju velika populacija humanih i etičnih ljudi osuđuje za stravična događanja i ubijanja nedužnih životinja. Naš apel uputili smo i Hrvatskom Nogometnom Savezu da bojkotira buduće natjecanje.
Stoga vas molimo da vašoj zemlji prenesete, da hitno prekinu sa masakrom životinja.
Srdačan pozdrav.
Udruga Mijau Rijeka