Kaj Tu

Ja se zovem Kaj Tu i ostavljen sam na cesti bez hrane i vode, a moji su nekud otišli. Izgubljen sam i trenutno se pitam što će biti sa mnom?  Ovi iz Mijau su me već kastrirali . Nisam baš bio za to, ali, eto, pomirio sam se jer su mi rekli da ću tako biti mirniji. Ja bih rado svoju obitelj, ali oni su me napustili. Jako sam tužan. Zavoljeti ću i svoju novu obitelj i obećajem da ću biti dobar baš kao što i jesam. Dobio sam ime Kaj Tu kao, što tu radim? Jako, jako sam dobar i imam oko 1 g.

Jedan odgovor na Kaj Tu