Bjelko

Bjelko je mačak star cca 1 g. Čisto bijele boje sa svjetlo plavim očima. Primjetili smo ga pred nekoliko dana. Da li se izgubio ili ga je netko ostavio, ne znamo. Izgleda da je kastriran. Umiljat je i drag. Nije naviknut na život na ulici. Ako mu netko može pružiti dom, naka nam se javi.

Bjelko, odnodno Gringo (tako su ga zvali ljudi koji su ga do sada hranili) je sretno udomljen kod predivnih ljudi punih ljubavi. Veliko im hvala!

2 odgovora na Bjelko

• zanima me dali je mačak udomljen…u slučaju da nije želim ga udomiti obavezno…hvala

• [quote name=”mihaela”]zanima me dali je mačak udomljen…u slučaju da nije želim ga udomiti obavezno…hvala[/quote]
    Bjelko je našao svoje udomitelje. Već se prilagodio i uživa u svojoj novoj obitelji.
    Imamo mačka pod imenom Mali bijeli pa ga možete pogledati. Nije čisto bijeli. Ima tamne ušice i repić. Predivan je i izuzetno umiljat.