Bolesni dečko

Odrasla mačka, mužjak, star par godina, bez jednog oka. Na slici možete vidjeti kako je bolestan i mršav. Trenutno se nalazi u kavezu kod Volontera Udruge na oporavku. Učinjena je i kastracija. Pitom je i malo nepovjerljiv. Tražimo skrbnika da ga prihvati u stanište sa još kojom macom da joj radi društvo. Ukoliko ima dobrih ljudi koji bi ga prihvatili u svoje dvorište molimo da nam se jave. Mačak živi u jako opasnoj ulici na asvaltu gdje prolazi puno automobila. Budite humani i potražite zajedno sa nama jedno prirodno dvorište i za njega. Malo trave, drveća i bar svaki dan malo hrane.
Mačak je izliječen, kastriran i vraćen u stanište gdje ga volonter redovito obilazi.