Dva Bolesna Mačića

Bolesni mali mačići stari oko mjesec dana nalaze se u dvorištu gdje ih uredno hrani jedna gospođa. Iako zna za sterilizaciju, ništa nije poduzela. Maleni su jako bolesni. Danas su dobili injekcije antibiotika i terapiju protiv buha i glistica. Tražimo im hitno topli dom kako bi što prije ozdravili. Jedan je čak malo i čupav.
Predragi su i vrlo pitomi mališani. Bojimo se da će ostati bez očiju. U dvorištu su tri mame za sterilizaciju. Rekoše nam  da su jedne mačiće potopili. Molimo pomoć u svim mogućim oblicima. Potrebna im je malo bolja hrana.

ŽR. HR472402006-1100414906.

Dob1 mjesec