Garo

Maleni Garo je izrazito umiljat mačić. Našli smo ga kako veselo skskuće po parkiralištu. Siromašak nije svjestan opasnosti koje ga vrebaju među okolnim automobilima.
Vlasnik njegove mame očito nije čuo za sterilizaciju pa se na ovaj način rješava neželjene mladunčadi. To što se mali Garo sam mora snalaziti za hranu i vodu očito nije problem njegovog bivšeg vlasnika. On mirno spava i misli kako je s malenim sve u najboljem redu.
Garo je vrlo sladak, razigran i drag mačić. Star je oko 3 mjeseca. Zainteresirani mogu nazvati broj telefona 091/1614230.