Gina

Pozdrav, ljudi!
Moje ime je Gina i imam samo 2 mjeseca. Neki zločesti čovjek je mene zajedno sa mojim bratom i sekama ostavio pored jedne kante za smeće da se sami snalazimo. Ali kako da se snađemo, kad smo još male bebe? Uglavnom, jedan dan došle su neke tete i potrpale svih nas u nekakve plastične kutije. Nije nam se to baš svidjelo, pa smo malo plakali.
Dvije moje seke je već čekao dom, a i braco ga je našao ubrzo. I tako sam vam ja, ljudi moji ostala sama samcata! Pa zar sam tako ružna da me nitko neće? Malo sam tužna zbog toga i ljubomorna na svoje seke i bracu što oni imaju svoj zauvijek dom, a ja nemam…
Ma ljudovi moji, ja jesam mala, ali kao velika znam čemu služi pijesak i samo tamo piškim, nigdje drugdje! I još sam očišćena od dosadnih buhica i glistica! A kad malo narastem, nećete morati brinuti o mojoj sterilizaciji jer vam je besplatna! Tete iz udruge su mi to šapnule. Ma ja sam vam maca za poželjeti! Za sve dodatne informacije o meni obratite se teti na broj 091/543-5819. Daj ljud, nazovi pliz i reci: “Ja bih da Gina bude moja maca!”.

Dob2,5 mjeseci

SpolŽenski