Lanine Mace

Dobar dan svima!
U moje dvorište došla su tri slatka mačića. Njihovu mamu je zgazio auto. Mačići su čisti, zdravi, pitomi i umiljati. Jako se vole igrati i maziti. Stari su otprilike 3 mjeseca.
Dvije trobojne mace su ženke (bijele, sive i narančaste boje) a jedan je dečkić. On je tigrasti sa bijelim čarapicama.
Sada su kod mene ali ne mogu ih zadržati jer već  imam mačke. Spremna sam pomoći sa cijepljenjem i sterilizacijom.
Stanujem na Krku, ali ako se nađe udomitelj, mogu odnijeti mačića u Rijeku i u Zagreb.

Ako je netko zainteresiran ili zna nekog tko bi udomio macu javite mi se na mail ljustax@gmail.com ili na mobitel 099/8472602 .
Lana
Hvala