Lukica Mrvica

Ova mala Mrvica pronađena je bačena u kutiji. Ima mjesec dana. Dečko je. Nađen je promrzao, sa zalijepljenim okicama, dehidriran, pun trakavice i glista koje su izlazile iz njega i sa sluzavim proljevom. Sigurno se pitate: zar je moguće? Odmah je dobio mali komadić pratela protiv glista, antibiotik, 5 ml fiziološke otopine i 5 ml glukosaline. Zaspao je sa termosicom, smješten u kavez na komodi u dnevnom boravku, u maloj kašetici da mu bude što toplije. Nazvali smo ga Lukica-mrvica.
Za par dana će biti dobro jer danas već jede. Zamislite, tako malen, sa takvim proljevom, odmah je shvatio da mora ići na zahod. Sva sreća što mu je u blizini. Danas već prede. Srce malo!
Hitno traži smještaj jer moramo prihvaćati nove mačiće poput njega.
Nazvati na 091/1614230.