Mace Iz Tvornice

Mace koje se nalaze u velikim kavezima su stare cca 4-7 mj, dakle još uvjek su mačići. Iz istog su legla, dakle braća i sestre. Mali Kilica koji se nalazi sam u kavezu je iz drugog legla. Zove se Kilica jer je imao kilu kod pupka koja mu je operirana. Nalaze se na post operativnoj njezi kod volontera Udruge jer su kastrirane. Inače žive u okolišu jedne tvornice u Rijeci gdje im prijeti velika opasnost po život. Pitome su, ali još malo nepovjerljive. Kako vidite, obavljaju nuždu u svome wc-u. Hitno, hitno traže dom! Molimo sve da nas nazovu za njihov spas! Samo ih još par dana možemo držati i idemo po druge za kastraciju.
Nazovite na 091/5435819. Uključite se u akciju njihova udomljavanja.
Neke su i čupave. Neke već predu. Pomozite im naći udomitelje!