Maine Coon maca

Hitno tražimo udomitelja ili privremenog skrbnika za ovu macu staru cca 3 godine. Umiljata je, ali malo uplašena. Živjela je u tvornici na betonu i željeznim pločama među bagerima i dizalicama. Ne može se vratiti u tako opasno stanište.
Pomozite ovom divnom stvorenju koje ima porijeklo Maine Coon mačke naći topao dom!
Danas (17.03.2012.) je maca postala vrlo umiljata i mazna. Dobro se prilagodila na kućni život, ali svako jutro traži da ide van. Stoga je poželjan udomitelj s kućom i okućnicom. Mačka je nevjerovatno pametna i inteligentna i zato je u preživjela u paklu.
Kontakt tel:091/5435819.