Majda

Maca Majda nađena je na području Matulja. Malo se boji, ali ima jako drage oči i izgleda da je prava maza – kaže nam nalaznik, koji nije imao srca proći kraj izgubljene, ustrašene i malo bolesne životinje. Nisu je mogli ostaviti na  hladnome i izloženu ljudima koji su prolazili kraj nje i strašili je.
Medena je i treba joj topao dom i ljubav. Kažu: “Nismo je u mogućnosti zadržati jer imamo macu invalida, a i podstanari smo”. Gazdarica im ne dozvoljava imati još jednu životinju. Mole sve da im pomognu. Ona ima cca 3-4 mj. Zainteresirani mogu nazvati na neki od brojeva telefona volontera Udruge koji će vam je dovesti kući. Udruga će ju pomoći i sterilizirati.