Majdina maca

Prije nekoliko dana u moj je vrt dolutao jedan mali žuti mačić. Mače je trenutno kod mene, dobilo je dozu tabletica protiv glista, pregledano je od veterinara i zdravo je i veselo mače. Međutim problem je u tome sto ja odlazim na duži period i ne mogu ga zadrzati. Voljela bi mu naći dobar dom, a bojim se da je za to ostalo premalo vremena, jer sam ga vec oglasila na sve strane i nitko se ne javlja. Ja sam voljna platiti serilizaciju.
Telefon za kontakt do petka 08. 07. 2011. je 095/890 63 23 a nakon toga zainteresirani se mogu javiti na E-mail adresu: majda.praiz@gmail.com