Mala Napuštena Curica

Ja sam jako mala curica. Imam samo 3 mjeseca. Mene su ostavili ljudi koji nemaju srca. Odvojili su me od moje majke i bacili. Na cesti sam se razboljela. Sreća mi se malo osmjehnula pa sam ipak našla dom, ali samo privremeni.
Još uvijek dobivam pik – pik, kažu da se to zove antibiotik. Bolje mi je. Molim se Bogu da se pojavi moja srodna  duša kojoj ću biti Anđeo čuvar.
Nazovite tetu koja me privremeno čuva na broj telefona 091/5435819 i pitajte za mene. E da, zaboravila sam reći da sam ja lijepa i dobra curica koja stalno pletem i predem, radim pravi mačji ručni rad!

Dob3 mjeseca

SpolŽenski