Mali bijeli

Mladi mačak star cca 6-7 mjeseci živi u svom staništu i nema pravog vlasnika. Teta koja ga hrani nam je rekla da je ženkica i mi smo ga uzeli na sterilizaciju bez da smo provjerili spol. Ispalo je da je dečko. Sada je kastriran. Izuzetno je drag i umiljat. Srce nam se kidalo kad smo ga vratili u stanište a on je trčao za nama u namjeri da se s nama i vrati. Nekome bi bio vjeran ljubimac. Idealan za obitelj s djecom.

Mačak je ostao u staništu i navuknuo se na takav život. Šteta što nije našao udomitelja jer je velika maza i izuzetno lijep mačak!

ZahvatiKastriran(a)