Mali Bunkeraši

Ovi mališani bačeni su u jedan bunker koji je još od drugog svjetskog rata negdje na vrh planine Učke. Prolaznici su čuli njihov plač, te su se odlučili spasiti mala bića od teške agonije (straha, gladi, mraka).
Prvo nisu mogli doći do njih zbog skučenog i uskog prostora u kojem su se mališani zbili. Da skratimo priču, napokon su spašeni i sada se nalaze kod njihovih spasitelja koji ih zaista nisu u mogućnosti dugo zadržati. Vrijeme Partizana i Boška Buhe je prošlo. Mali bunkeraši sada su na milosti svih Vas. Molimo sve koji se žele uključiti u sretni završetak ove priče i pronalazak doma da se jave na 091/5031607 ili 091/8875688.

Dob1,5 mjesec

SpolMješovito (grupa)