Mazo

Mazo je odbačeni, bolestan mužjak star cca 5-6 mj. Pronašao ga je volonter Udruge i trenutno je pri kraju liječenja. Hitno se traži udomitelj ili privremeni srbnik. Za par dana se mora vratiti u stanište, na ulicu, zimu i kišu. Volonteri moraju prihvaćati i druge bolesne mace na liječenje i ponovno vraćanje u stanište ukoliko ih se ne udomi. Zato sve ljude dobre volje  molimo: proslijedite ove fotografije i budite indirektni volonter! Tako ćete pomoći pri zbrinjavanju nesretnog mačića.
Kontakt tel je 091/1614230.