Napuštena traži dom

Odrasla mlada maca cca 2 g,  sterilizirana, nedavno vraćena  stanište ispred jednog trgovačkog centra u Rijeci. Mačka je ostavljena na milost i nemilost, prolaznika koji je zasad hrane. Što će biti sa njom? Ovisi o dobrim ljudima koji će je prihvatiti. Vrlo je mazna i umiljata. Uključite se i vi u akciju njenog spašavanja. Udruga mora i drugima pomagati, po projektu “uhvati, steriliziraj, vrati”, stoga je macu sterilizirala, očišćena od parazita te vraćena u stanište, nadajući se da će se netko javiti, te zbrinuti ovo predobro stvorenje.

Dobcca 2 godine

SpolŽenski