Novi Mališani

Maleni napušteni mačići nalaze se kod privremenog udomitelja. Ukoliko Vam se sviđa koji uspavani, razmaženi mališan i pospanko molimo sve zainteresirane da se jave na 091/8860611.
Zagarantirane besplatne sterilizacije ženki.
Kastracije za mužjake osigurane po popustu udruge. Maleni su stari cca 1 mjesec.

2 odgovora na Novi Mališani

• Da li su udomljeni? Kakva je mogućnost prijevoza do ZG?

• [quote name=”nikolina”]Da li su udomljeni? Kakva je mogućnost prijevoza do ZG?[/quote]
    Udruga nema azil pa se mačići nalaze kod privremenih udomitelja i volontera. Ponekad ne stignemo međusobno komunicirati pa tako nemam informaciju vezanu za ove mačiće. Najbolje bi bilo da nazovete na navedeni broj telefona pa se o svemu direktno dogovorite.
    Prijevoz do Zg je također stvar dogovora.
    Vera