Odbačena Curica

Ovo malecko loptasto stvorenjce je bačeno u jedan vrt u Rijeci. Hitno se traži udomitelj za nju. Malena je sama i stalno mijauče. Ima tek 2 mjeseca. Vlasnik vrta joj je dao nešto hrane i kaže da će je hraniti još par dana. Zato molimo sve da se uključe u njezin spas. Udruga obećava besplatnu sterilizaciju kad za to dođe vrijeme, naravno uz potpisani ugovor o usvajanju.

Kontakt telefoni na koji se može zvati su 091/9533900 (hranitelj), a kontakt za potpisivanje ugovora i besplatnu sterilizaciju je 091/5435819.

Dob2 mjeseca

SpolŽenski