Ostavljena Skotna Maca

Čovjek je otišao u Njemačku i ostavio skotnu mačku. Mačka se okotila i sada se o njoj i malenima privremeno brine jedan student. Pomozite udomiti ove mališane. Oni hitno, hitno trebaju udomitelje, molimo vas pomozite dečku jer ne radi i nema kud sa macama, a mačori prijete i stalno napadaju i mamu i malene.
Dostaviti ćemo vam mačića na kućni prag. Ženkice imaju besplatne sterilizacije preko naše Udruge kad za to bude vrijeme.

Maca i mačići su vraćeni u stanište.

2 odgovora na Ostavljena Skotna Maca

• Nadam se da će ih neko udomiti.Zaista pretužno što ljudi rade u današnje vrijeme 🙁 Šteta što tako prekrasne mace borave na ulici 😥 .Ja bih ih rado udomila da nemam dvije mačke i psa. :sigh:

• Mama je sterilizirana i vraćena na ulicu, a za malene nisam sigurna kako su završili. Sigurna sam da se više ne udomljuju (nisam još stigla obrisati oglas).
    Raspitati ću se točno pa javim što se s njima dogodilo.