Peanut i Bela

Peanut i Bela su braco i sestrica stari 3 mjeseca.
Peanut je tigrasti mačić, kombinacija crne i sive boje s malo smeđih pigmentića. Umiljat je i mazan. Najviše uživa u igri sa svojom sestricom. Naučen je na pijesak, kuću i dvorište. Jede krutu hranu i konzervice ali najviše voli kuhano meso s povrćem!

Bela je crno bijela ljepotica. Crne flekice joj po glavici čine masku tj. oči su joj okružene crnom dlakicom dok su njuskica, usta i dio gdje su brkovi bijeli. Kao i njen braco vrlo je umiljata, mazna i jako razigrana. Najviše uziva u igri sa svojim bracom i gnjavljenjem velikog mačka koji im je kao djed. Jede sve, suhu hranu i konzervice, a brk voli zasladiti noćnim leptirima koje ulovi.
Molim zainteresirane da se jave na br. tel. 091/798 2653

Peanut je sretno udomljen!
Sada ostaje samo Bela.