Plin I Zaza

Plin je crna maca sa malom bijelom mrljicom ispod vrata. Ima žuto -zelene oči. Zdrava je, razigrana i umiljata. Maca je pronađena na cesti u okolici Viškova, napuštena zajedno sa svojim malim bracom (Zaza).
Zaza je crni mačić s bijelom mrljicom ispod vrata, žuto-zelenih očiju. Naučen na pijesak, zdrav i razigran baš kao i njegova sestrica. Obje su mace očišćene od unutarnjih i vanjskih parazita i cijepljene protiv zaraznih bolesti (imaju svoju ”putovnicu” s pečatom, datumom cijepljenja i nazivom cjepiva).
Preferiramo udomljavanje mačića u paru, budući da smo ih pronašli zajedno i otkad smo ih (privremeno) udomili, stalno su skupa.
Kontakt tel: 097/7211617

Dob3 mjeseca