Razmaženko

Pronašli smo malenog mačića starog možda mjesec dana, još je bio napola slijep i uzeli smo ga sa ceste jer sam ne bi preživio. Sada je kod nas oko 2 tjedna, ojačao je, osamostalio se, ali nažalost ne možemo ga zadržati jer u stanu imamo dva psa (također udomljena sa kojima sa predivno slaže) i još veći problem je to što je moj dečko jako alergičan na mačke. Mačić je pravi razmaženi kućni mačak, traži samo krilo u kojem može spavati i nekoga da ga mazi, sa psima se, kao što sam rekla, predivno slaže, igraju se po cijele dane, naučen je na kutiju sa pijeskom i jednostavno tipično malo razigrano, znatiželjno mače. Nadam se da ćete nam pomoći i udomiti ovog ljepotana!
Zainteresirani mogu zvati u bilo koje doba dana!