Sivko

Same slike govore o kako prelijepom mačku rijetke vrste se radi. Steriliziran je i iz njegovog ponašanja jasno je da je to bio kućni macak koji je nažalost nekom nesrećom završio na cesti. Pronasli smo ga gotovo mrtvog od žeđi na vijaduktu iznad Bakra pri dnevnoj temperaturi od skoro 30 stupnjeva dana 01. 05. 2013.

Mi živimo u malom stanu u neboderu a vec imamo 3 kucne mačke pa jednostavno nemamo dovoljno prostora da mu pružimo adekvatni dom.
Molimo sve ljubitelje životinja da mu pomognu s udomljenjem kod ljudi koji mu mogu pružiti odgovarajući dom.

Jedan odgovor na Sivko

• [quote name=”Irene Švrljuga Bolić”]Poštovanje!
    Kao prvo Vam se želim zahvaliti za sve što radite za dobrobit mačaka. Imali smo mačka 17 godina, a sada smo udomili psića iz azila.
    Imam jedno pitanje vezano za akciju uhvati-steriliziraj-vrati, a to je da li su mačke na xxxxxxxx sterilizirane, jer tamo ih ima jako puno (nisam neko vrijeme bila nadam se da ih nisu šintari pokupili)?
    Zahvaljujem na odgovoru uz lijep pozdrav[/quote]

Poštovana gospođo Irena, odgovor smo Vam poslali na Vašu e-mail adresu
    Pozdrav