Tavica

Maca Tavica živi na jednom riječkom parkiralištu trgovačkog centra. Sterilizirana je i spremna za udomljenje. Ne možemo je vratiti na parkiralište jer su uvjeti boravka smrtonosni. Postoji mogućnost da oboli od opasnih motornih ispušnih plinova (CO, olova) i gume na parkiralištu. Malo je nepovjerljiva ali brzo će se prilagoditi svome novome vlasniku ukoliko joj pruži samo malo ljubavi. Ona čeka na vas.
Tavica je nestala iz staništa u koje smo je morali vratiti. Obilazili smo je i hranili ali više je tamo nema. Vjerovatno je stradala.