Tri Napuštene Ženkice

U našem smo dvorištu pronašli ostavljenu mačku, izuzetno umiljatu, sa dvije tek okoćene bebe. To su ženkice, sada već stare 5 mjeseci. Jedna je bijelo sive boje dok je druga crna s bijelom flekom na prsima. One su također umiljate, žive u ograđenom dvorištu, očišćene od parazita i nametnika, naučene na život s psom. Mama mora da je kućna mačka jer je preumiljata. Liže se s našim psom od prvog dana. Ukoliko ima zainteresiranih za nju, isto bi joj voljeli naći naći dom. Mamu smo upravo sterilizirali, a ako udomite sestrice, snosila bih i troškove njihove sterilizacije.